Młody Łucznik 2015

logo_biale_wspolfinansowanie

Program zajęć zakłada naukę strzelania dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, wytypowanie sportowego narybku oraz aktywną organizację czasu wolnego i przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom społecznym w preferowanej grupie wiekowej
11-16 lat

CZAS TRWANIA PROJEKTU TRENINGOWEGO: LUTY – CZERWIEC 2015

maksu

 

Zajęcia odbywają dwa razy w tygodniu (godziny zależą od grup zaawansowania). Strzelania odbywają się pod okiem dyplomowanych instruktorów, aktualnych zawodników Stowarzyszenia. Podczas zajęć dzieci nie tylko strzelają z łuku, ale grają w zbijaka i inne gry zespołowe, prowadzą rozgrzewkę, bawią się w berka, grają w gry logiczne – miło spędzają czas wolny. W ciepłe dni wyprawiamy się także na biwaki i wyprawy rowerowe. Najlepsi adepci łucznictwa, aspirujący do miana wyczynowych zawodników przechodzą do sekcji młodzików i juniorów młodszych. 

 

2012_09_

Dysponujemy własnym sprzętem do strzelania (łuki, tarcze), ale wymagamy zakupu niezbędnych strzał, ochraniaczy i akcesoriów ułatwiających strzelanie (kołczan, skórka).

Zakupiony NA SKIEROWANIE INSTRUKTORA odpowiedni sprzęt łuczniczy dzieci mogą zostawiać w magazynie. Prosimy nie wyposażać dzieci w drogie łuki-zabawki, które nie sprawdzą się w prawdziwym treningu sportowym.

2012-11-11-312

 

Zajęcia będą prowadzone w sali w Szkole Podstawowej nr 65 przy
ul. Mścisławskiej oraz na torach łuczniczych OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej 1

 

 

Instruktorzy są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu trenera, posiadają uprawnienia. Mimo to zalecamy ubezpieczyć dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków (w szkole, prywatnie itp.)

ZASADY NABORU:
Pierwszy trening trwa około godziny, w trakcie której dziecko zapoznaje się ze sprzętem i techniką strzelania. Rodziców prosimy o pozostawienie pociechy pod opieką instruktora, aby mogło bez obaw zapoznać się z rówieśnikami i łucznictwem. PO PIERWSZEJ LEKCJI DZIECKO MA MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA DECYZJI, CZY JEST ZAINTERESOWANE DALSZYMI TRENINGAMI.

UWAGA REKRUTACJA DO PROJEKTU BYŁA PROWADZONA OD 2 DO 16 LUTEGO 2015 ROKU
NABÓR ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY

Dalsze przyjęcia możliwe są w trybie indywidualnym, w zależności od liczby wolnych miejsc.
Aby zapisać dziecko na zajęcia, prosimy o kontakt e-mailowy: marymont@marymont.waw.pl

logo_biale_wspolfinansowanie

Organizatorem zajęć jest STOWARZYSZENIE ŁUCZNICZY MARYMONT.