Treningi

735662_279008238888188_1200464172_oTreningi, czyli zajęcia z trenerem prowadzącym są podstawowym elementem szkolenia wyczynowego. Są one przeznaczone dla osób strzelających w grupie wyczynowej, przede wszystkim dla młodzieży z naszych różnych grup naborowych.

Treningi odbywają się w ściśle określonych godzinach.

Stowarzyszenie „Łuczniczy Marymont” prowadzi treningi TYLKO dla zaawansowanych, wyczynowych zawodników łucznictwa reprezentujących nasz klub w zawodach sportowych. Nie prowadzimy nauki strzelania dla dorosłych w ramach sekcji.

W treningach uczestniczy młodzież w kategorii od młodzika do młodzieżowca. Nie zapewniamy opieki trenerskiej ani zgrupowań dla seniorów, łuczników rekreacyjnych, tradycyjnych – dla tych osób przewidziano trenowanie rekreacyjne.

PRZYGOTOWANIE SZKOLNE

Ściśle współpracujemy z klasami o profilu sportowym prowadzonymi w przez nauczyciela-instruktora w S.P. 65 przy ul. Mścisławskiej 1 – 4, 5, 6 klasa szkoły podstawowej. Na tym poziomie nastepuje typowanie i chęć ‚zarażenia’ łucznictwem, ewentualnie później – przejście do trenowania wyczynowego w sekcji.

SZKOLENIE PODSTAWOWE

Program „Młody Łucznik” – nauka strzelania dla dzieci w wieku 11-15 lat

SZKOLENIE ZASADNICZE-WYCZYNOWE

Wyczynowe treningi łucznicze dla zawodników-reprezentantów Stowarzyszenia wyłonionych w ramach naboru w szkoleniu podstawowym. Treningi odbywają się w godzinach ustalonych grafikiem na terenie torów oraz w Szkole Podstawowej 65 im. Władysława Orkana.

Aktualne godziny treningów łuczników wyczynowych i dzieci z programów podajemy poniżej:

treningi