Zawodnicy

PicsArt_1363525208979

Zarejestrowani członkowie i uczestnicy stowarzyszenia – zawodnicy trenowania wyczynowego posiadający ważne licencje Polskiego Związku Łuczniczego

 

name surename bow category year license No.
Marcin Affek compound senior 1975 1194
Joanna Austyn-Gawryś compound senior 1976 120
Maria Chrostowska recurve junior 1996 1583
Joanna Cymkiewicz compound senior 1983 325
Filip Denis recurve junior 1997 1892
Adam Dukaczewski recurve junior 1995 1278
Przemysław Gabryelski compound senior 1969 1899
Aleksander Gawryś compound youth 1991 326
Dariusz Gawryś compound senior 1966 337
Marcin Gołygowski compound senior 1975 214
Anna Grzelak recurve youth 1991 255
Michał Jakubowski recurve senior 1968 1148
Łukasz Jastrzębski compound senior 1989 345
Tomasz Jaworski recurve senior 1979 344
Stanisław Junczyk recurve senior 1972 858
Agnieszka Kabzińska recurve junior 1994 845
Marek Kencki recurve cadet 1997 1900
Klaudia Kleszcz recurve junior 1994 850
Hubert Kowalczys recurve cadet 1997 1901
Aleksandra Kwiecień recurve cadet 1997 1906
Witold Madziar compound senior 1964 340
Marian Młynarczyk compound senior 1960 848
Sławomir Napłoszek recurve senior 1968 803
Edyta Napłoszek recurve senior 1974 1276
Barbara Okońska compound senior 1989 331
Adam Pazdyka recurve senior 1958 352
Roman Pękalski recurve senior 1953 1328
Wojciech Pękalski recurve senior 1956 1825
Jacek Piaszczyk recurve senior 1974 1903
Kamil Pietruczuk recurve junior 1993 859
Ludwik Gustaw Pietrusiński recurve junior 1996 1582
Andrzej Presko compound senior 1976 1826
Marta Radziszewska recurve youth 1993 1185
Piotr Sawicki recurve junior 1995 1329
Kacper Sierakowski recurve youth 1993 329
Norbert Słowik recurve senior 1966 1028
Ewa Sobieraj recurve senior 1964 1831
Robert Staniewicz compound senior 1969 1827
Maja Stryjecka-Rejmer recurve senior 1966 336
Krzysztof Sucharkiewicz compound senior 1961 801
Michał Suchoński recurve junior 1994 334
Antonina Sułowska recurve junior 1994 846
Krzysztof Trusz barebow senior 1957 1279
Michał Twarowski recurve senior 1988 1129
Paulina Tyszko recurve youth 1992 266
Michał Zalewski recurve cadet 1997 1904
Maja Zdulska recurve cadet 1998 2364
Piotr Jarosław Starzycki recurve cadet 1998 2348
Kamila Napłoszek recurve cadet 1999 2279
Bogumił Biedrzycki recurve cadet 1999 2347
Karol Byzdra recurve cadet 1999


PicsArt_1363900176791

PicsArt_1363900606959

Podane wyżej dane osobowe są ogólnodostępne. Zawodnicy i/lub ich przedstawiciele ustawowi  wyrazili zgodę na ich podanie w powyższym zakresie.