Rekomendowane miejsce zakwaterowania

Polecamy Państwu hotel ,,BOROWINOWY ZDRÓJ”  ul Zielona 3, 16-030 Supraśl. Hotel znajduje się ok. 600 m od stadionu, na którym zostaną rozegrane zawody. Na terenie hotelu odbędzie się także „Biesiada Łucznicza”. Jest to znakomite miejsce noclegowe i rekreacyjne z możliwością korzystania z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało w profesjonalnie urządzonych gabinetach. Link do strony hotelu www.borowinowyzdroj.pl . Rezerwacji prosimy dokonywać we własnym zakresie w recepcji hotelu tel.: 85 718 30 25. Koszt pokoju 2 osobowego na hasło ,,MASTERS” wynosi 250 zł, śniadanie w formie bufetu w cenie, według uznania możliwość wykupienia pełnego wyżywienia, strefa WELLNESS SPA gratis. Hotel dysponuje również pokojami wieloosobowymi i apartamentami. Ze względu na ograniczoną liczbę pokoi zachęcamy do jak najszybszej  rezerwacji z możliwością wcześniejszego przyjazdu lub przedłużenia pobytu . Kolejne miejsca noclegowe, które polecamy to: Pensjonat  „Zajma”, „Inkognito”, Dom Pielgrzyma.

fot. Hotel „Borowinowy Zdrój”

Imprezy towarzyszące

Wieczorna Biesiada Łucznicza

Jak co roku, serdecznie zapraszamy na „Biesiadę Łuczniczą”, która odbędzie się w sobotni wieczór 31 sierpnia, w  GOSPODZIE  PODLASKIEJ znajdującej się na terenie hotelu „Borowinowy Zdrój”. Koszt biesiady to 100 zł od osoby, bez alkoholu, który będzie można nabyć w barze we własnym zakresie.  Cena uczestnictwa osoby towarzyszącej to również 100 zł. Początek biesiady godz. 19:30, zabawa potrwa do godz. 2:00.  O dobry nastrój zadbają również Mastersi ale w innej dyscyplinie – oczywiście muzycznej – czyli zespół The Old  Dziad$, który gra muzykę, przy której można potańczyć i wspólnie pośpiewać. Gwarantujemy dobrą zabawę!

MENU BIESIADNE:

– Zupa drwala z czerwoną fasolą

– Kiszka i babka ziemniaczana

– Bigos po staropolsku

– Karkówka po staropolsku

– Ziemniaki opiekane

– Surówka z kiszonej kapusty

– Sałatka z selera

– Wybór pieczywa

Posiłki nielimitowane  podane w bemarach,  samoobsługa.

Napoje zimne:

– Podpiwek, soki owocowe, woda mineralna z cytryną – nielimitowane.

Słodki stół:

– Kawa, wybór herbat, ciasto domowe – 3 rodzaje: babka cytrynowa, keks, rolada makowa.

Wpłaty za biesiadę na konto: Millennium Bank Oddział Białystok nr 13 1160 2202 0000 0001 8099 0736 Mirosław Dzienis. Możliwość wpłaty gotowką przy spotkaniu na zowodach. W razie pytań proszę dzwonić 609180185. W tytule przelewu proszę wpisać: ,,Biesiada Łucznicza”31.08.2019  i liczbę osób.

 

Białe zawody

Zainspirowani urodą zdjęć z dawnych lat, podobnie jak w latach ubiegłych, zwracamy się do Państwa z propozycją startu w białych strojach podczas zawodów. Przez lata biały strój był obowiązującym na torach świata i nadawał elegancki rys naszej dyscyplinie. Zawody Masters są doskonałą naszym zdaniem okazją do powrotu do tradycji.  Gorąco liczymy na Państwa akceptację tej propozycji. Mając nadzieję na sprzyjającą pogodę podczas Mistrzostw z radością powitamy na torach zawodników w białych strojach lub strojach związanych ze startami z dawnych lat.

Fot. archiwum R. Pękalski. Zawody na obiekcie RKS Marymont Warszawa, lata 70-te.