Lista startujących MMPM 2020

stan na dzień 8.09.2020

     1. Pavlik Marcel Mężczyzna (Men) Slovakia 1975 Bloczkowy (Compound) 40+
2. Stawny Zbigniew Mężczyzna (Men) Grajcar Police 1956 Bloczkowy (Compound) 60+
3. Gruszecki Grzegorz Mężczyzna (Men) LKS Łucznik Żywiec 1982 Bloczkowy (Compound) 30 +
4. Pomorski Tomasz Mężczyzna (Men) LKS Łucznik Żywiec 1980 Bloczkowy (Compound) 40+
5. Bródka Jan Mężczyzna (Men) ŁKS Łucznik Żołędowo 1960 Bloczkowy (Compound) 50+
6. Gołygowski Marcin Mężczyzna (Men) LKS Łucznik Żołędowo 1975 Barebow 40+
7. Motyka Władysław Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1967 Barebow 50+
8. Byjoś Robert Mężczyzna (Men) K. S. „SILESIA” Miechowice 1972 Olimpijski (Recurve) 40+
9. Lis Rafał Mężczyzna (Men) BKS Bydgoszcz 1968 Olimpijski (Recurve) 50+
10. Posiadeł Tomasz Mężczyzna (Men) Łuczniczka Bydgoszcz 1976 Barebow 40+
11. Kaczmarek Krzysztof Kobieta (Women) Strzelamy za zero 1950 Olimpijski (Recurve) 70+
12. Krzyżanek Krystyna Kobieta (Women) Robin Hood 1953 Olimpijski (Recurve) 60+
13. Krzyżanek Krystyna Kobieta (Women) Robin Hood Warszawa 1953 Olimpijski (Recurve) 50+
14. Wilejto Jadwiga Kobieta (Women) Kuźnia Kowale 1949 Olimpijski (Recurve) 70+
15. Bogusławski Grzegorz Mężczyzna (Men) UKS Piątka Zgierz 1953 Bloczkowy (Compound) 50+
16. Miszewski Zbigniew Mężczyzna (Men) Niezrzeszony 1950 Olimpijski (Recurve) 70+
17. Markitantowa Kseniya Kobieta (Women) CZARNA STRZAŁA BYTOM 1981 Bloczkowy (Compound) 30 +
18. Siuta Wacław Mężczyzna (Men) „Legenda” Rzeszów 1960 Olimpijski (Recurve) 60+
19. Bątkiewicz Sławomir Mężczyzna (Men) UKS TALENT Wrocław 1966 Olimpijski (Recurve) 50+
20. Wiącek Andrzej Mężczyzna (Men) „Legenda”Rzeszów 1953 Olimpijski (Recurve) 50+
21. Wiącek Henryka Kobieta (Women) „Legenda” Rzeszów 1955 Olimpijski (Recurve) 60+
22. Klęba Stanisław Mężczyzna (Men) „Legenda” Rzeszów 1957 Olimpijski (Recurve) 60+
23. Popowicz Jan Mężczyzna (Men) „Legenda” Rzeszów 1948 Olimpijski (Recurve) 70+
24. Szczygieł Eugeniusz Mężczyzna (Men) „Legenda” Rzeszów 1953 Barebow 60+
25. Głąb Tomasz Mężczyzna (Men) „Legenda” Rzeszów 1977 Bloczkowy (Compound) 40+
26. Kuźma Marek Mężczyzna (Men) „Legenda” Rzeszów 1956 Bloczkowy (Compound) 60+
27. Byjoś Robert Mężczyzna (Men) K. S. „SILESIA” Miechowice 1972 Barebow 40+
28. Bąk Krzysztof Mężczyzna (Men) LKS Łucznik Żywiec 1970 Bloczkowy (Compound) 50+
29. Czerwiński Piotr Mężczyzna (Men) BKS Bydgoszcz 1960 Olimpijski (Recurve) 60+
30. Skrzypek Henryk Mężczyzna (Men) TS Compound Club Złota Strzała Żywiec 1936 Olimpijski (Recurve) 80+
31. Skrzypek Henryk Mężczyzna (Men) TS Compound Club Złota Strzała Żywiec 1936 Bloczkowy (Compound) 80+
32. Więzik Jerzy Mężczyzna (Men) TS Compound Club Złota Strzała Żywiec 1963 Bloczkowy (Compound) 50+
33. Lewandowski Marek Mężczyzna (Men) niezrzeszony 1964 Olimpijski (Recurve) 50+
34. Szymańska Natalia Kobieta (Women) Ukł Leśnik Poznań 1986 Barebow 30 +
35. Stuglik Ryszard Mężczyzna (Men) Niezrzeszony 1954 Bloczkowy (Compound) 60+
36. Byczkowski Grzegorz Mężczyzna (Men) SKS Piast 25 Rzeszów 1977 Bloczkowy (Compound) 40+
37. Futyma Krzysztof Mężczyzna (Men) UKS TALENT Wrocław 1973 Olimpijski (Recurve) 40+
38. Marcin Antosiewicz Mężczyzna (Men) ROKiS Radzymin 1986 Bloczkowy (Compound) 30 +
39. Monika Łukaszewska Kobieta (Women) ROKiS Radzymin 1988 Barebow 30 +
40. Gozdek Marian Mężczyzna (Men) Silesia Miechowice 1954 Olimpijski (Recurve) 60+
41. Dietrich Mariusz Mężczyzna (Men) KS Leśnik 1968 Olimpijski (Recurve) 50+
42. Pejka Waldemar Mężczyzna (Men) KS Leśnik 1959 Olimpijski (Recurve) 50+
43. Korbut Janusz Mężczyzna (Men) Świstrzały Białystok 1954 Olimpijski (Recurve) 60+
44. Jankowski Jan Mężczyzna (Men) Puszcza Supraśl 1965 Olimpijski (Recurve) 50+
45. Gawor Wojciech Mężczyzna (Men) USC Viadrina Frankfurt (Oder) 1953 Olimpijski (Recurve) 50+
46. Gdanitz Andreas Mężczyzna (Men) SchV Stolzenhagen 1952 Olimpijski (Recurve) 50+
47. Skadorwa Artur Mężczyzna (Men) UKS Talent Wrocław 1968 Olimpijski (Recurve) 50+
48. Tarasiuk Ryszard Mężczyzna (Men) UKS MORŚWIN 1951 Bloczkowy (Compound) 60+
49. Pusz Antoni Mężczyzna (Men) UKS MOEŚWIN 1955 Olimpijski (Recurve) 60+
50. Nieznanowski Jerzy Mężczyzna (Men) UKS Defmar Police 1965 Bloczkowy (Compound) 50+
51. Król Piotr Mężczyzna (Men) MKŁ Strzała 1959 Olimpijski (Recurve) 60+
52. Kowalski Robert Mężczyzna (Men) MKŁ Strzała 1972 Olimpijski (Recurve) 50+
53. Blok Barbara Kobieta (Women) UKS DEFMAR POLICE 1982 Bloczkowy (Compound) 30+
54. Chmielewski Tomasz Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1979 Bloczkowy (Compound) 40+
55. Kuzynin Sebastian Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1975 Bloczkowy (Compound) 40+
56. Chmielewski Przemysław Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1983 Barebow 30+
57. Krawczak Robert Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1968 Olimpijski (Recurve) 50+
58. Mark hJacek Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1986 Barebow 30+
59. Fudro Edward Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1958 Bloczkowy (Compound) 60+
60. Michalewicz Zdzisław Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1968 Bloczkowy (Compound) 50+
61. Nowak Dominik Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1981 Barebow 30+
62. Serocki Dariusz Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1964 Bloczkowy (Compound) 50+
63. Kolasa Maciej Mężczyzna (Men) UKS DEFMAR POLICE 1990 Bloczkowy (Compound) 30+
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.