Zapraszamy do udziału w jubileuszowych X Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w łucznictwie, które odbędą się w dniach 8-9 września 2018 roku.

Mistrzostwa odbędą się w Ożarowie a gospodarzem i głównym organizatorem będzie Klub Sportowy „Ożarowianka”.

Zawody rozegrane zostaną w kategoriach wiekowych od 30+ do 80+, w łukach klasycznych i bloczkowych kobiet i mężczyzn oraz w kategorii open w konkurencji barebow. Zapraszamy i zachęcamy do startu wszystkich zawodników z Polski i zagranicy, byłych zawodników oraz amatorów, którzy chcą wziąć udział w walce o mistrzowskie tytuły.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz informacjami dotyczącymi zakwaterowania i imprez towarzyszących. Wszelkie informacje dotyczące zawodów i imprez towarzyszących będziemy aktualizować na bieżąco.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do startu i rejestracji.

PRZYPOMINAMY!

Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową TYLKO do dnia 31.08.2018 r., do godziny 18:00 na adres: tinahet.am@gmail.com, po tym terminie opłata startowa od zawodnika wynosi 100 zł.

Białe zawody

Zainspirowani zdjęciami z dawnych lat, podobnie jak w latach ubiegłych, zwracamy się do Państwa z propozycją startu w białych strojach podczas zawodów. Przez lata biały strój był obowiązującym na torach świata i nadawał elegancki rys naszej dyscyplinie. Jest to oczywiście z naszej strony tylko propozycja powrotu do tradycji, do którego serdecznie zachęcamy, mając nadzieję na sprzyjającą pogodę podczas Mistrzostw. Z radością powitamy na torach zawodników w białych strojach lub strojach związanych ze startami z dawnych lat.