Formularz zgłoszeniowy zawodnika rekreacyjnego

Uwaga! Ten formularz przeznaczony jest dla osób rozpoczynających strzelanie i swoją przygode z łucznictwem - łuczników rekreacyjnie korzystających z torów łuczniczych i mat.
Po wypełnieniu formularza pojawia się instrukcja dalszego postępowania dotyczącego wpłaty i odbioru legitymacji uprawniających do wejścia na strzelnicę.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)


Numer telefonu kontaktowego


Numer telefonu kontaktowego do rodzica (jeśli masz mniej niż 18 lat)


Wybierz odpowiednią odpowiedź


Jeśli byłeś/byłaś szkolony przez jednego z instruktorów, napisz jego imię i nazwiskotyp posiadanego łuku


skąd wiesz o klubie?

Chcemy wiedzieć jak wyglądasz, żebyśmy mogli się przywitać! Może zechcesz wstawić i przesłać nam Twoje zdjęcie?
/nie będzie ono nigdzie wykorzystane - może być z komórki, profilowe, skan, może być też zdjęcie z wakacji etc. - typ .jpg, .gif, .png./


Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej podanych moich danych osobowych przez Administratora danych Stowarzyszenie "Łuczniczy Marymont", ul. Potocka 1, 01-652 Warszawa do celów rejestracji usługobiorców i organizacji szkolenia z łucznictwa, w szczególności: informowania o istotnych wydarzeniach związanych z możliwością korzystania z torów łuczniczych i urządzeń sportowych w ramach usługi "użytkowanie mat łuczniczych" oraz innych usług, na pożytek organizacyjny, porządkowy, do przesyłania informacji marketingowej, promocji celów i działań Stowarzyszenia, związanych z pozyskaniem funduszy, organizowanych przedsięwzięć, zbiórek publicznych (w tym zbiórek w ramach tzw. "przekazania 1%") zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883.) oraz RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych.. Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo do zgłoszenia żądania zaprzestania przetwarzania danych, odwołania ww. zgody, w tym do ich przeniesienia lub całkowitego usunięcia wszelkich danych z rejestrów Administratora. Jestem świadom, że moje dane nie zostaną odsprzedane podmiotom zewnętrznym, nie będą profilowane oraz przetwarzane przez Administratora w sposób zautomatyzowany przez skrypty lub roboty i oprogramowanie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną przez email i na podany numer telefonu. Jestem świadom/-a dobrowolności, konkretności, świadomości i potwierdzam jednoznaczne i dobrowolne wyrażenie zgody.

captcha

Weryfikacja antyspamowa: przepisz tekst